Jesteś tutaj:  

Historia zmian strony 2006-2011


24.VI.06
ver. 0.1

Powstaje szkielet strony: strona wejściowa wraz z symbolem grupy i główne odnośniki do działów. Brak informacji w działach. Tło aktywne, teksturowane.

06.IX.06
ver. 0.32

Zamieszczone zostają pierwsze informacje w działach: "Historia i osiągnięcia" oraz "Publikacje". Brak części fotografi i w dalszym ciągu problem z częścią polskich fontów. Zamieszczam również wreszcie kilka swoich wierszy. Na stronie wejściowej pojawia się informacja o numerze wersji strony.

10.IX.06
ver. 0.32

Dodałem swoje opowiadanie.

20-23.IX.06
ver. 0.76

Poprawione wreszcie kodowanie strony-rozwiązany problem z brakiem niektórych polskich fontów. Dział "Autorzy" uzupełniony o podstrony, notki biograficzne i przede wszystkim utwory części członków grupy. Dział galeria zamieniony na "Dokumentację", czyli to co właśnie czytacie-pierwsza wersja historii strony oprócz pliku tekstowego zamieszczona w formie html. Dodane pewne informacje w dziale "Historia i osiągnięcia" wraz z dodatkowymi zdjęciami. Zamieściłem również zdjęcia do pozostałych treści strony, których to zdjęć z przyczyn technicznych nie udało mi się zamieścić w poprzedniej wersji strony. Zmienione zostało również zdjęcie na stronie wejściowej, głównie ze względu na fakt, iż mimo moich solennych zapewnień większość oglądających poprzednią wersję strony zgodnie stwierdzała, że: "co to za drzewo? to nie jest iwa!" :-). Zmniejszyłem również zdjęcia z działu "Publikacje" co zmniejszyło znacznie czas wczytywania tej podstrony, a także wpłynęło na jej ogólny wygląd i funkcjonalność. Dział "Strony zaprzyjaźnione" wreszcie zyskał treść. Podobnie jak strona główna, na której wreszcie można obejrzeć tekst powitalny grupy (W ramce Aniu, W ramce!! ale co ja się nakombinowałem... :p). Poprawione zostały również wszelkie wychwycone do tej pory na stronie literówki. Można wreszcie zaryzykować stwierdzenie, iż po 4 nieprzespanych, kolejnych nocach strona "IWY" wreszcie zyskała w pełni (no może prawie w pełni :-)) funkcjonalna, godną publikacji postać. Jednocześnie chciałbym przeprosić Marcina Bugaja, Kazimierza Kochańskiego i Monikę Kresę, których najnowsza twórczość ze względu na późny termin nadesłania (dzień przed deadlinem!!; prosiłbym, żeby tak więcej nie robić!!) oraz ilość nadesłanego materiału (to akurat pisze się im na plus :-); oby tak dalej!!) po prostu nie znalazła się na stronie w jej obecnej wersji, gdyż najzwyczajniej w świecie nie zdążyłem przejrzeć i zamieścić takiej ilości materiału. O ile w przypadku pana Kochańskiego i pani Kresy miałem możliwość zamieszczenia ich wcześniejszej twórczość, to pan Bugaj niestety na zamieszczenie swoich opowiadań musi poczekać to kolejnej wersji strony, którą ktoś (mam nadzieję, iż mimo komplikacji będę to ja) niedługo pewnie stworzy (oby!!). W każdym bądź razie jeszcze raz przepraszam!

30.IX.-01.X.06
ver. 0.77

Na stronie wejściowej Grupy pojawiło się wreszcie właściwe, "jedynie słuszne" logo od tej pory oficjalnie reprezentujące Iwę. Twórczość członków grupy została wzbogacona o opowiadania Marcina Bugaja oraz fraszki i aforyzmy Janka Szydło. Zaktualizowane zostały również strony Moniki Kresy, Wiesława Maliszewskiego i Piotra Witula. Żeby jednak nie było tak różowo zawieszona została podstrona Pauliny Przewódzkiej ze względu na brak jakiegokolwiek kontaktu z jej strony dającego przyzwolenie na jej udział w projekcie. Poza tym dzięki korekcie niezrównanej w kwestii czepiania się najdrobniejszych szczegółów Ani Kowalczyk :p poprawionych zostało kilka błędów w treści podstron (głównie literówki). I niech mi ktoś teraz powie, że strona jeszcze nie jest gotowa do zamieszczenia...

PS: I jeszcze taka jedna sprawa, która przypomniała mi się po raz kolejny przy okazji zamieszczania tekstów Marcina Bugaja. Do wszystkich przysyłających mi swoje teksty do zamieszczania apeluję, aby jako cudzysłowia używali znaczników ""; jako myślnika zwyczajnego minusa, a dwukropek stawiali poprzez trzykrotne wciśnięcie kropki. Mimo, że znaczniki z Worda są znacznie estetyczniejsze to SĄ ONE NAJZWYCZAJNIEJ NIEKONWERTOWALNE NA JĘZYK HTML, co zmusza mnie do ręcznego poprawiania każdego z nich. Osobie wpisującej tekst w Wordzie nie robi większej różnicy jakich znaczników używa, a stosowanie się do moich zaleceń zaoszczędziłoby mi każdorazowo poprawianie tego wszystkiego, co znacznie wydłuża czas tworzenia strony. Dlatego też jeszcze raz proszę o zastosowanie się do powyższego apelu, co leży w interesie nas wszystkich, gdyż chyba wszyscy pragniemy by strona była jak najszybciej i jak najczęściej aktualizowana. Tyle.

08.X.06
ver. 0.77

Kilka nieznacznych zmian, których zdaniem walnego gremium IWY w składzie: Ania Kowalczyk, Ania Kowalczyk i Ania Kowalczyk należało dokonać. :-) Usunięta została ramka ze strony powitalnej ( ale nóż mi się w kieszeni otwiera, Ania wie o co chodzi :P ). Z listy autorów odpadła ( miejmy nadzieję, iż nie na stałe ) Paulina Przewódzka, jako że mimo licznych prób kontaktu z naszej strony nie uzyskaliśmy odpowiedzi względem naszych propozycji jej udziału w projekcie. Dodałem również fraszki Kazimierza Kochańskiego oraz rozdzieliłem na swoich podstronach opowiadanie od wierszy, co mam nadzieję podniesie funkcjonalność strony i przede wszystkim wprowadzi ( mam nadzieję ) jako taki ład. I wreszcie, to co najważniejsze: TA WERSJA STRONY WRESZCIE IDZIE DO ZAMIESZCZENIA!!!.

28.X.06
ver. 0.77

Po kolejnej nieprzespanej nocy ( której to już? :> ) strona, co prawda po wielu perypetiach i niejako na raty, została wreszcie zamieszczona w internecie ( choć jak to mówią: "świat bez kłopotów jest nic nie wart" ). Wymagało to rzecz jasna kilku zmian, których konieczność wprowadzenia wyszła jak zwykle w ostatniej chwili. Przede wszystkim musiałem zmniejszyć i przekonwertować do gorszej jakości część zdjęć tak by ich objętość nie przekraczała tej dopuszczalnej przez naszego ftp-a. Usunięcia wymagały dwa ostatnie wiersze z podstron p. Kobylińskiej-Konik i p. Krzysztofa Jabłońskiego gdyż z całkowicie obcych mi przyczyn generowały błędy w skrypcie uniemożliwiając zamieszczenie tych podstron. Cóż, coś kosztem czegoś... ( ale ja to jeszcze naprawię! :-) ). Zrezygnowałem natomiast z rzuconego mi ( zgadnijcie przez kogo? :-) ) pomysłu usunięcia notki biograficznej Kazimierza Kochańskiego z podstrony zawierającej jego fraszki. TAK NAPRAWDĘ BĘDZIE LEPIEJ!

W ogóle z zamieszczaniem tej strony związana jest jeszcze jedna śmieszna historia, gdyż zakładając jej pierwotny adres zamiast sformułowania "grupa poetycka" użyłem wyrażenia "grupa literacka" co sprawiło, że pierwotny adres tej strony w internecie wyglądał następująco: grupaliterackaiwa.za.pl, zaś adres naszej wspólnej skrzynki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Oczywiście zostałem za to natychmiastowo i krótko acz treściwie skrytykowany przez osobę, której personaliów nawet nie śmiem przytoczyć ( żeby nikt przypadkiem nie pomyślał, że się na tą biedną Anię Kowalczyk uwziąłem :-) ) i po długiej telefoniczno-"gadugadulcowej" debacie doszliśmy ( zresztą kto doszedł to doszedł :p ) do wniosku, że owąż moją nieszczęsną pomyłkę należy niezwłocznie naprawić, co zmusiło mnie do stawiania tego samego dnia kolejnego hostingu z właściwym adresem tak strony jak i maila. Po niecałym dniu nędznego egzystowania w czeluściach serwera strona uzyskała wreszcie nowy prawidłowy adres, pod którym się obecnie znajduje. Jednocześnie powstała nowa i jedyna "prawdziwa" skrzynka mailowa IWY o adresie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., co spowodowało konieczność natychmiastowej aktualizacji strony o odnośniki kontaktowe ( zamieszczone na stronach: wejściowej, powitalnej i bieżącej ) i linki ze wszystkich podstron do strony powitalnej.

02.XI.06
ver. 0.78

Dnia 31.X.2006 wieczorem uwaga mojego półprzytomnego wówczas umysłu zwrócona została ( i tak każdy wie przez kogo :-) ) na fakt, iż odnośniki do maili zamiast uruchamiać automatycznie program do obsługi poczty, działają jak standardowe linki do nieistniejących stron. Po krótkich poszukiwaniach przyczyn takiego stanu rzeczy okazało się, że jest to wina błędnych komend te odnośniki określających. W związku z tym powstaje kolejna aktualizacja, ów błąd naprawiająca. Przy okazji nadaję stronie nowy numer wersji, o którym zapomniałem podczas ostatniej aktualizacji, a także ( jako efekt kompromisu między mną a Anią ) przesuwam notkę biograficzną Kazimierza Kochańskiego z jego podstron z twórczością na jego podstronę główną. Chyba wreszcie zaczynam postrzegać tą drobiazgowość i dokładność Ani jako błogosławieństwo dla naszej strony. :-)

03.XI.06/07.I.07
ver. 0.79

Po ponad dwóch miesiącach od pojawienia się na stronie licznika odwiedzin informacja o tym wreszcie trafia do dokumentacji. Opóźnienie to wynikło z kumulacji nieprzewidzianych zdarzeń jakie spotykały w ostatnim czasie administratora (czyli mnie :-), a z których wymienię chociażby złamaną nogę czy spalony dysk twardy. Jednocześnie kluczową dla dzisiejszego (07.I.07) wpisu informacją jest ta, iż zobowiązuję się do nieszkalowania na łamach dokumentacji przez okres najlbliższych 3 miesięcy (do 07.IV.07) naszej wspaniałej Ani Kowalczyk. Będzie ciężko... :-) Chociaż... Po tym jak pewnego pięknego, jesiennego dnia Ania stwierdziła, że wyglądam jak kryminalista i tak nie jestem już chyba w stanie odwzajemnić się jej równie złośliwym i bezczelnym komentarzem. Tyle uwag osobistych... Ze spraw ogólnych wspomnę jeszcze tylko, iż w dniu dzisiejszym do wszystkich instytucji, do których stron odnośniki znalazły się w serwisie IWY rozesłana zostanie prośba o odwzajemnienie się tym samym. O efektach tych działań poinformuję przy okazji najbliższej aktualizacji.

13.I.07
ver. 0.79

Strona wzbogaca się o aktualizację notki biograficznej Kazimierza Kochańskiego. Jednocześnie zaczyna się "rozkręcac" wymiana linków ze stronami zaprzyjaźnionymi. W tym miejscu pragnę w imieniu całej Grupy Poetyckiej "IWA" złożyc podziękowania wszystkim tym instytucjom i organizacjom, które do tej pory zgodziły się na bezinteresowną wymianę linków celem popularyzacji naszej twórczości, zwłaszcza zaś "Gazecie Łochowskiej", która wyszła do nas z propozycją współpracy na szerszą skalę. Miejmy nadzieję, iż będzie ona owocna.

11.II.07
ver. 0.79

Wreszcie zamieszczam nowe fraszki p. Kochańskiego, a także notkę i nowe wiersze Ani Puścion. Miałem to zrobić już dawno, dawno temu niestety sesja i nowa praca zaabsorbowały mnie całkowicie czyniąc mnie na pewien czas niemal całkowicie odciętym od świata. Wszystkich zainteresowanych przepraszam. Jeśli już tak snuję swoje osobiste dygresje to pozwolę sobie jeszcze na wyrażenie na forum publicznym spostrzeżenia, że z webmastera i administratora zmieniam się powoli w speca od piaru "IWY". Chyba zażądam podwyżki. :-)

24-25.II.07
ver. 0.79

Serwis zostaje wzbogacony o link do strony autorskiej Mariusza Klimka i nowe wiersze Krzysztofa Jabłońskiego. Zobowiązuję się dodać do nich załączone chwyty gitarowe jak tylko będę dysponował ilością czasu wystarczającą, żeby się tym zająć. Poza tym na skrzynkę pocztową Grupy wpłynęły zaproszenia do udziału w dwóch bardzo interesujących inicjatywach. Pierwsza dotyczy udziału w I Kędzierzyńsko-Kozielskich Liniach Poetyckich. Druga natomiast to kwestia lobbingu na rzecz przywrócenia w stolicy konkursu o pióro jej prezydenta i innych podobnych mu, a zawieszonych przez nowe władze Warszawy projektów. Szczegóły obu inicjatyw można uzyskać pod moim adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Oprócz tego, z całkowicie obcych mi przyczyn, działania odmówił licznik odwiedzin. Zaistniały problem postaram się niezwłocznie wyjaśnić z operatorem licznika. Innych uwag osobistych wyjątkowo brak :-).

13.VII.07
ver. 0.80

Szmat czasu mija od ostatniej aktualizacji, ale cóż począć-proza życia (sesja, wyjazdy it.d.). Sporo się przez ostatnie pół roku wydarzyło, ale o tym przy następnej aktualizacji-powiem jedno można się spodziewać dość sporych zmian na stronie jak i zwiększonej aktywności "IWY" w "realu". Póki co na stronie pojawiła się aktualizacja notki Kazimierza Kochańskiego, link do strony www grupy poetyckiej "Black Angel", a także chwyty gitarowe do dwóch utworów Krzysztofa Jabłońskiego (ze względu na trudności z formatowaniem tekstu póki co tylko w formie download). Wszystkich wyżej wymienionych za wynikłe opóźnienia w realizacji uaktualnień bardzo przepraszam! Poza aktualizacjami treści strona uzyskała wreszcie tytuły podstron w pasku przeglądarki-miałem je wprowadzić już daaawno temu, jeszcze przy powstawaniu szkieletu strony, ale w tym wypadku górę wzięło lenistwo :-) Jeśli chodzi o inne sprawy-licznik bezingerencyjnie powrócił do prawidłowego funkcjonowania. Aha, jeszcze jedno. Obsługę oficjalnej skrzynki pocztowej "IWY" przejmuje ode mnie p. Wiesław Maliszewski. Jest on osobą zdecydowanie bardziej kompetentną w kwestiach "polityki zewnętrznej" Grupy.

15.VII.07
ver. 0.80

Mała korekta techniczna. Download utworów Krzysztofa Jabłońskiego w wersjach muzycznych wreszcie działa jak należy. Błąd unie możliwiający ściągnięcie plików wynikał z mojego nieprawidłowego wpisu (duże litery) adresów odnośników do nich.

08.VIII.07
ver. 0.80

Zamieszczam najnowszy wiersz Krzysztofa Jabłońskiego i poprawiam numer wersji na stronie wejściowej.

24/25.VIII.07
ver. 0.90

Nowy numer wersji strony chyba najlepiej obrazuje jak głębokie zaszły na niej zmiany. Przede wszystkim stworzony został dział wydarzeń, w ktorym będę starał się względnie na bieżąco zamieszczać informacje dotyczące wszelkich zdarzeń mniej lub bardziej bezpośrednio związanych z działalnością "IWY". Dotychczas wszelkie tego typu adnotacje zamieszczałem w dokumentacji, która jako dział stricte techniczny nie była jednak zbyt często odwiedzana przez goszczących na naszej stronie internautów. Oprócz powstania nowego działu strona została wzbogacona o twórczość kolejnej poetki młodego pokolenia-Moniki Łaniewicz, którą w tym momencie pragnę pozdrowić. Taka mała prywata :-). Poza wspomnianymi już zmianami do stron zaprzyjaźnionych dodany został link do serwisu "Gazety Węgrowskiej".

18.XI.07
ver. 0.90

Aktualizacja notki biograficznej Kazimierza Kochańskiego.

23.XII.07
ver. 0.90

Zamieszczam dwa nowe wiersze Krzysztofa Jabłońskiego.

04.II.08
ver. 0.90

Przetrwawszy kolejną sesję i chwilową bezdomność zabieram się do kolejnej aktualizacji. Na stronie pojawia się notka biograficzna Krzysztofa Jabłońskiego, nowy wiersz Moniki Łaniewicz i recenzja płyty Mariusza Klimka z tekstami autorstwa Kazimierza Kochańskiego.

08.II.08
ver. 0.90

Dorzucam zakutalizowaną notkę i trzy wiersze Martyny Czarnak, a także trzy swoje utwory z zestawu konkursowego ostatniego Węgrowskiego Jarmarku Literackiego.

29.II.08
ver. 0.90

Zamieszczam w Wydarzeniach wyniki ostatniej edycji konkursu "Pióro szuka talentu". Jeśli tylko uda mi się znaleźć w napiętym ostatnimi czasy grafiku ;) wolną chwilę (taką nieco dłuższą) zamieszczę również zwycięskie zestawy utworów. Ze spraw czysto technicznych poprawiłem również błędy datowania w Dokumentacji.

01-02.III.08
ver. 0.90

Bardzo pracowita noc dzięki której na stronie pojawia się Pokłosie ostatniej edycji konkursu "Pióro szuka talentu". Postarałem się poprawić wszystkie wychwycone błędne znaczniki, aczkolwiek nie odpowiadam za błędy interpunkcyjne, gramatyczne i ortograficzne, a także niekonsekwentne formatowanie tekstu (nie był wprowadzany do formy cyfrowej przeze mnie). Postaram się sprawdzić tekst pod tym kątem jak tylko będę dysponował większą ilością wolnego czasu, chociaż nie obiecuję. Ze spraw technicznych poprawiłem tytuły w dziale Wydarzenia.

30.IV.08
ver. 0.90

Zamieszczam materiały promocyjne dotyczące świeżo wydanego tomiku Ani Kowalczyk. Aha, no i gratuluję debiutu! ;)

23.V.08
ver. 0.90

Zaktualizowałem link do strony Grupy Poetyckiej Black Angel.

11.VI.08
ver. 0.90

Aktualizacja notki biograficznej Kazimierza Kochańskiego, a także trzy nowe wiersze jego i jeden Moniki Łaniewicz.

06.VIII.08
ver. 0.90

Aktualizacja notki biograficznej Kazimierza Kochańskiego, a także dodane trzy moje wiersze z "Najlepszego zestawu utworów" VIII Węgrowskiego Jarmarku Literackiego. Pełna relacja z imprezy już niebawem na stronie. Aha, żeby nie było. Mam świadomość tego, że przed i po cyfrach rzymskich nie powinno stosować się kropek w dacie. Po prostu jestem konsekwentny :P

19.XII.08
ver. 0.91

Konieczność zarabiania pieniążków na życie wraz z ciągle kontynuowanymi studiami nie pozwalały mi na aktualizacje od bardzo dawna (co wzbudzało pewne rozczarowanie tych mniej cierpliwych :P). Przepraszam. W każdym razie na stronę wrzucam aktualizację notki i nowe wiersze Piotrka Witula, a także nowe opowiadanie Marcina Bugaja (bez poprawiania znaczników wordowskich - nie mam na to czasu, zresztą apelowałem o to :P). Aktualizowałem również notkę Kazimierza Kochańskiego. Najważniejszą informacją jest chyba jednak to, iż z dniem dzisiejszym DEFINITYWNEJ LIKWIDACJI ULEGA ZBIORCZA SKRZYNKA POCZTOWA "IWY". Wbrew moim nadziejom nikt poza mną nie kwapił się do korzystania z niej, przez co sprawdzana była ona rzadko i nieregularnie. Od tej pory w sprawach ogólnych kontaktować należy się bezpośrednio ze mną bądź dowolną z osób, których maile znajdziecie na stronie.

Co do najbliższej przyszłości mam nadzieję, iż jeszcze przed końcem mojego dwutygodniowego urlopu uda mi się wrzucić dawno obiecaną krótką relację z Jarmarku oraz wyniki kolejnej edycji konkursu "Pióro szuka talentu", a także nowe utwory Moniki Łaniewicz, które mi nadesłała, a ja najzwyczajniej w świecie zapodziałem za co bardzo przepraszam.

22.XII.08
ver. 0.91

Błyskawiczna aktualizacja. Na stronie pojawia się zaginiony wiersz Moniki Łaniewicz oraz relacje z gal konkursowych ostatnich edycji Węgrowskiego Jarmarku Literackiego i Pióra Szukającego Talentu. Zamieszczam również relację ze spotkania członków "IWY" z młodzieżą z łochowskiego gimnazjum.

11-12.IV.09
ver. 0.91

Wygląda na to, że teraz będę aktualizował stronę dwa razy do roku - w Boże Narodzenie i Wielkanoc. Kiedy indziej niestety nie mam czasu. Na stronie aktualizacja notki biograficznej Kazimierza Kochańskiego, nowe utwory Martyny Czarnak i pokłosie ostatniej edycji "Pióra...". Tak więc jest co czytać w leniwe świąteczne wieczory. A tak w ogóle to zawsze wszem i wobec chwaliłem się, że jestem wolny od "mody na bloga". Wychodzi na to, że jednak nie jestem...

06.VI.09
ver. 0.91

Wrzuciłem do działu Wydarzenia informacje o spotkaniach poetyckich w sadowieńskim LO i Bibliotece UW - oba z udziałem członków "IWY".

12.XI.09
ver. 0.91

Tej aktualizacji można by nadać tytuł: "Powrót syna marnotrawnego". Nie chce już mi się nawet tłumaczyć ze wszystkich perypetii jakie mi się w tym czasie przydarzyły, dość powiedzieć, że w pewnym momencie byłem już niemal pewien, że całe archiwum strony jakie było zgromadzone na moim dysku twardym bezpowrotnie przepadło. Proponuję modlitwę w intencji długiego i szczęśliwego życia twórców programu PC Inspector File Recovery, serio. Wrzuciłem do wydarzeń informacje o tegorocznym Węgrowskim Jarmarku Literackim i ostatnim wieczorze poetyckim "Powierzam Ci mój lęk". Martynie i Ani jestem chyba winien kwiaty za obsuwę. Dziękuję za nadesłane materiały i przede wszystkim za cierpliwość. Oprócz wydarzeń zaktualizowałem również strony Martyny i swoją. Podstrona Martyny wzbogaciła się o cztery wiersze, w tym nagrodzoną na Jarmarku nagrodą "Najlepszy z najlepszych" "Melodię zapachu". Na swoją podstronę wrzuciłem dwa "nowe" wiersze, w tym nagrodzonego wyróżnieniem Związku Literatów Polskich "Diabła". Zaktualizowałem również stronę i adres mailowy Ani Kow... tfu! Włodarczyk ;) Jakkolwiek miałem przez długi czas nadzieję, że uda mi się tego uninąć zmuszony jestem w końcu wystosować otwartą prośbę o pomoc w redagowaniu strony, gdyż na obecnym etapie mojego życia nie jestem (jak niestety na pewno zauważyliście) w stanie poświęcać jej tyle czasu ile bym chciał i ile powinienem. Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany proszę o kontakt ze mną celem ustalenia szczegółów współpracy, będę naprawdę bardzo wdzięczny.

20.II.10
ver. 0.91

Zauktaulizowałem na wszystkich (mam nadzięję) podstronach nazwisko Ani... (po prostu Ani ;). Uzupełniłem również notkę biograficzną Kazimierza Kochańskiego, który został przyjęty w poczet członków Związku Literatów Polskich, czego gratuluję. Do działu wydarzenia wrzuciłem wyniki i pokłosie tegorocznego "Pióra".

31.III.10
ver. 0.91

Zamieszczam wiadomośc o zawiązaniu przez "IWĘ" współpracy z Przeglądem Łochowskim oraz linki do nowootwartej strony Ani Włodarczyk i do współorganizowanego przez Piotrka Witula Summer Festivalu w Liwie.

04.V.10
ver. 0.91

Zamieszczam relację Wiesława Maliszewskiego z poetyckiego tournee jakie po regionie odbył nasz członek, Kazimierz Kochański.

21.IX.10
ver. 0.91

Zamieszczam relację Wiesława Maliszewskiego z sierpniowego spotkania animatorów "IWY" oraz informację o powołaniu konsultantów GP "IWA". Witam też w naszym gronie Anię Gierej, której notkę i wiersze zamieszczam. Dziękuję również Krzyśkowi Jabłońskiemu za program do konwersji znaków.

08.X.10
ver. 1.1.1

Na stronie pojawiły się dwie nowe zakładki. Pierwsza podkreśla powołanie grupy konsultantów do których będą mogli się zwracać z prośbą o poradę wszyscy chętni. Druga zapowiada pierwsze wydanie biuletynu Grupy Poetyckiej "IWA", które w zamierzeniach ma się ukazać w grudniu tego roku. Pod zakładką dostępne będą do ściągnięcia kolejne wydania w formacie pdf, a także informacje dla wszystkich, którzy zechcą zaprenumerować wydanie papierowe.

22.X.10
ver. 1.1.1

Do grona autorów dołączyła Gosia Kropiewnicka, załączam jej wiersz i witam! Poprawiłem też zapis jej nazwiska w notce dot. spotkania, przepraszam za błąd. Do wydarzeń dodałem też informację o spotkaniu promocyjnym tomu "Bilans otwarty: wiersze Klubu Poetów przy Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie". Wyrzuciłem również swoje opowiadanie, stwierdziłem, że nie przetrwało próby czasu.

29.X.10
ver. 1.1.1

Zaktualizowałem informację o przełożonym spotkaniu promocyjnym tomu "Bilans otwarty" i listę stron zaprzyjaźnionych - usunąłem nieaktualne linki i dodałem jeden nowy. Liczę, że lista linków niedługo się powiększy, gdyż rozesłałem naprawdę dużą liczbę próśb o ich wymianę.

03.XI.10
ver. 1.1.1

Zamieszczam nowy wiersz Moniki Łaniewicz.

19.XII.10
ver. 1.2.1

Od dnia dzisiejszego na naszej stronie internetowej dostępny jest pierwszy numer Czasopisma "Linareg", które wydaje Grupa Poetycka "IWA". Czasopismo to dokumentować będzie w cyklu półrocznym naszą poetycką działalność, twórczą ewolucję i poszukiwania. Oprócz tego w "Wydarzeniach" pojawiła się relacja, pokłosie i galeria z jubileuszowej dziesiątej gali konkursu "Pióro szuka talentu".

02.I.11
ver. 1.2.1

Zaktualizowałem dział publikacje o info dot. tomiku Ani Włodarczyk. Dodałem do wydarzeń informację o pierwszym numerze Czasopisma "Linareg". Zaktualizowałem notkę biograficzną Kazimierza Kochańskiego. Poprawiłem nienaturalnie powiększone czcionki w wiadomości dot. tegorocznego "Pióra...". Usunąłem również podstronę "wiersze" pod swoim nazwiskiem, która pozostała po czasie, gdy na stronie wisiało moje opowiadanie - od tej chwili czytać moje wiersze można bezpośrednio po kliknięciu w moje nazwisko w "Autorach".

14.II.11
ver. 1.2.1

Zamieniłem wiersze Martyny Czarnak na nowsze, a także zaktualizowałem jej notkę. Dodałem też relację ze spotkania autorskiego Piotra Witula.

20.III.11
ver. 1.2.1

Na stronie pojawiła się recenzja nowej książki Kazimierza Kochańskiego oraz zaproszenie na spotkanie autorskie Stanisława Grądzkiego.

25.IV.11
ver. 1.2.1

Zaktualizowałem notkę biograficzną Wiesława Maliszewskiego i wrzuciłem bezpośrednio na profil swoje wiersze z "Linarega".

15-16.VIII.11
ver. 1.2.2

Dużo nowych rzeczy na stronie. Najważniejsza - nowy autor - Stanisław Grądzki. Dodałem również relacje ze spotkania autorskiego Stanisława Grądzkiego, ze spotkania "IWY" w łochowskim MiGOKU oraz Turnieju Jednego Wiersza w Ostrówku. Wrzuciłem na swoją podstronę swój wiersz z najnowszego "Linarega", którego wrzucę mam nadzieję już niebawem. Z rzeczy technicznych poprawiłem nazwy plików podstron, które były pozostałością po nazwach jakiegoś robionego wieeeele lat temu szkieletu innej strony. Dodałem też daty wydarzeń, tak, aby było się w nich można łatwiej połapać.

Utworzył: Karol Wojteczek
Edytował: Małgorzata Jabłońska
Opublikował: Karol Wojteczek
Historia zmian strony 2006-2011
Utworzono: 19 wrzesień 2011
Poprawiono: 20 kwiecień 2016
Opublikowano: 19 wrzesień 2011

Statystyka odwiedzin

Odwiedza nas 144 gości oraz 0 użytkowników.


Stronę utworzyła i zaprojektowała kopernik_elfka

Copyright © 2020 Grupa Poetycka IWA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Informacja o stosowaniu HTTP cookies

Witryna Grupy Poetyckiej IWA wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji znajdziesz w artykule Polityka cookies

Wykorzystujemu podane dobrowolnie dane osobowe, w szczególności w formularzach kontaktowych. Więcej informacji znajdziesz w artykule Przetwarzanie danych

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.